Co się rodzi w głowach ludzi?

Obrazek ma nawiązywać do tytułu

Co się rodzi w głowach ludzi? Kiedy zaczynałem swoją przygodę w Technikum Masażu dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu nawet nie sądziłem, że coś co wydawało mi się wtedy dość ciekawym pomysłem na siebie, przerodzi się w tak wielką pasję do pracy z ludźmi jaką jest obecnie. Zaczynałem dość klasycznie od poznawania zjawisk zachodzących w ludzkim ciele przez zgłębianie anatomii, fizjologii i biologii człowieka.

W głowie jednak zamiast zaspokojenia rodziło się coraz więcej pytań na które trudno było mi znaleźć odpowiedzi. Skłoniło mnie to do rozszerzania wiedzy o nowe wtedy dla mnie niespotykane wręcz aspekty takie jak: emocjonalność, energetyka czy integracja w postaci psychosomatyki. W trakcie tej ścieżki poznałem grono wspaniałych ludzi i fantastycznych terapeutów. Zrodziło to w mojej głowie zaskakujący pomysł i marzenie. Zapragnąłem otaczać się najlepszymi ludźmi jakich znam – tak krok po kroku powstał skład naszego zespołu począwszy od Joli Morawskiej kilka ładnych lat temu.

Zobaczyłem jak wiele dobrego w zdrowie Pacjenta wnosi multidyscyplinarny skład. Pracownia Zdrowia stała się miejscem integrującym takie dyscypliny jak fizjoterapia, osteopatia, bioenergoterapia, dietetyka, igłoterapia, psychologia czy psychoterapia Co się rodzi w głowach ludzi?(http://www.pracownia-zdrowia.pl/). Pozwala to w sposób bardzo korzystny i skoordynowany prowadzić leczenie Pacjenta bo przecież nasze zdrowie jest wieloaspektowe a w złożoności człowieka tkwi całe jego piękno.

Największą naszą misją stało się niesienie wsparcia w odzyskiwaniu zdrowia na wielu płaszczyznach i dziś mogę być dumny z zespołu jaki zgodził się ze mną współpracować. Pragnę więc wyrazić ogromną wdzięczność za Waszą obecność w naszym świecie i ogromną dumę, że mogę na co dzień przebywać z tak znakomitymi osobami jak wy, i patrzeć jak co dzień z pełnym zaangażowaniem oddajecie się pracy.

Dziękuję wszystkim naszym Pacjentom za zaufanie i obecność. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy dzięki Wam i dla Was. Wierze gorąco, że dalszy rozwój zawodowy i osobisty pomoże w ciągłym podnoszeniu Waszego standardu życia.